Válassza az Oldal lehetőséget

Szalagot kaptak a kanizsaisok is! (képgaléria)

Szalagot kaptak a kanizsaisok is! (képgaléria)

2017. január 20-án péntek este tartotta a Kanizsai Dorottya Gimnázium szalagavató bálját, amelyen miután a végzősök megkapták a szalagjukat, fergeteges produkciókkal kedveskedtek a jelenlévőknek.

Fotó: Czirók Dániel

Kapcsolodó cikkek

A szerzőről