Válassza az Oldal lehetőséget

Képeken mutatjuk a száz éves Kanizsai Dorottya Gimnázium ünnepi gáláját!

Képeken mutatjuk a száz éves Kanizsai Dorottya Gimnázium ünnepi gáláját!

2017. november 18-án délelőtt ünneplőbe öltözött, volt és jelenlegi kanizsais diákok, tanárok töltötték meg a szombathelyi AGORA Sportház nagytermét. A századik tanévében járó gimnázium két órás gálával köszöntötte a jubileumot, ahol egykori és mostani tanulók adtak műsort. A gálaműsor hamarosan online is visszanézhető a Kanizsai Dorottya Gimnázium és a Hírlevél Plusz együttműködésének köszönhetően.

A teljes galéria elérhető a Hírlevél Plusz FLICKR oldalán!

Kapcsolodó cikkek

A szerzőről