Válassza az Oldal lehetőséget

Dr. László Győző videón köszöntötte az érettségizőket

Dr. László Győző videón köszöntötte az érettségizőket

Dr. László Győző, Szombathely MJV oktatásért is felelős alpolgármestere videóüzenetben köszöntötte az érettségizőket a Nagy Lajos Gimnáziumból, egykori osztályterméből.

 

Kapcsolodó cikkek

A szerzőről