Válassza az Oldal lehetőséget

Jól sikerült a Kolping bál

Jól sikerült a Kolping bál

Ahogy a képeken is látszik, jól sikerült a Szombathely Város Kolping Egyesületének bálja, amit idén a Martineumban tartottak. A programon közel százan vettek részt. A galéria megtekintéséhez kattintson ide!

Kapcsolodó cikkek

A szerzőről