Válassza az Oldal lehetőséget

Elkezdődött az idei érettségi időszak – így érkeztek a szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium végzősei a megmérettetésre

Elkezdődött az idei érettségi időszak – így érkeztek a szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium végzősei a megmérettetésre

2021. május 3-án a járványügyi szabályok betartásával – országszerte megkezdődtek az írásbeli érettségi vizsgák. Az első érettségi napon magyar nyelv és irodalomból középszinten 71 ezren, emelt szinten mintegy kétezren adnak számot tudásukról. Fotósunk a Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnáziumnál járt a vizsgát megelőző percekben.

Fotó: Hornyák Emőke

Kapcsolodó cikkek

A szerzőről